URLOP Zamówienia złożone od 20.08 do 26.08 zostaną wysłane 27 sierpnia. 

Najlepsze olejki eteryczne dla kobiet

olejki eteryczne dla kobiet
Olejki eteryczne są używane od wieków ze względu na ich terapeutyczne i aromatyczne korzyści. Kobiety, w szczególności, odkryły, że są one pomocne w zarządzaniu różnymi problemami zdrowotnymi, promowaniu relaksu i wzmacnianiu ich kobiecej energii. W tym wpisie na blogu omówimy najlepsze olejki eteryczne dla kobiet.

Olejek z lawendy

lawenda Doterra olejek eteryczny

Olejek lawendowy jest jednym z najbardziej popularnych olejków eterycznych dla kobiet. Jest znany ze swoich uspokajających i kojących właściwości i jest używany do promowania relaksu i zmniejszenia niepokoju. Może również pomóc w skurczach menstruacyjnych i innych objawach PMS. Stosuj go po męczącym dniu w pracy lub dla zrelaksowania się po dniu zabaw z dzieckiem. Olejek eteryczny z lawendy jest idealnym olejkiem do stosowania przed snem, szczególnie jeśli masz problemy z bezsennością. Dodanie lawendy do naturalnego balsamu do ciała lub twarzy może pomóc w zredukowaniu niedoskonałości skóry.

olejek eteryczny doTERRA Lavender


Olejek z szałwii

szałwia Doterra olejek eteryczny

Olejek eteryczny z szałwii muszkatołowej (Clary Sage) może pomóc w regulacji cyklu miesiączkowego oraz jeśli zmagasz się z problemami hormonalnymi, pomoże:

  • regulować zmiany nastroju związane ze zmianami w hormonach
  • złagodzić skurcze menstruacyjne
  • w regulacji hormonów
  • zmniejszyć uderzenia gorąca podczas menopauzy

Dodatkowo ma działanie antydepresyjne, będzie pomocny w dniach kiedy masz natłok negatywnych emocji lub jeśli zmagasz się z depresją poporodową. Szałwia pomaga połączyć się i poczuć głos wewnętrznej intuicji, pomaga w uczuciu samotności, zagubienia i braku inspiracji.

olejek eteryczny doTERRA Clary Sage


Mieszanka olejków doTERRA Clary Calm

doterra clary calm, mieszanka olejków eterycznych dla kobiet

Mieszanka olejków doTERRA ClaryCalm została zaprojektowana specjalnie dla kobiet. Zapewnia ona uspokajający, kojący efekt, który będzie równoważyć Twój nastrój przez cały miesiąc. Niezwykle pomocna przy objawach PMS oraz przy bolących miesiączkach.

olejek eteryczny doTERRA Clary Calm


Olejek z mięty pieprzowej

mieszanka on guard Doterra olejek eteryczny

Olejek eteryczny z mięty pieprzowej jest naturalnym środkiem przeciwbólowym i może być pomocny w minimalizowaniu bólu związanego ze skurczami menstruacyjnymi. Olejek ten pomoże na żylaki i skurcze mięśni. Może również pomóc w przypadku bólów głowy i migreny. Wdychanie olejku peppermint może być pomocne przy mdłościach, a stosowanie doustne pomoże ze wzdęciami oraz innymi problemami trawiennymi. itp.

Mięta pieprzowa dodaje energii i motywacji. Pomoże odzyskać jasność umysłu i skupienie w pracy. Emocjonalnie, mięta pieprzowa pomoże Ci odzyskać poczucie witalności i radości z życia.

olejek eteryczny doTERRA Peppermint


Olejek Whisper

doterra whisper, mieszanka dla kobiet, afrodyzjak

Niesamowita mieszanka olejków doTERRA Whisper może być używana jako naturalny, nietoksyczny perfum. Olejki wchodzące w skład mieszanki mają działanie uspakajające, kojące oraz dodające pewności siebie. W składzie mieszanki znajdziesz olejki afrodyzjaki, będzie ona działała pozytywnie jeśli masz problemy z libido. Poruszy serce każdego, kto poczuje jej aromat!

olejek eteryczny doTERRA Whisper


Inne olejki eteryczne, które warto mieć w swojej kolekcji:

  • olejek doTERRA Geranium – równowaga hormonalna, objawy PMS, wahania nastroju, wzdęcia, wrażliwość piersi, uspokojenie, zdrowa cera i włosy; Olejek z geranium może być dobrym zamiennikiem dla szałwii lub mieszanki ClaryCalm.

  • olejek doTERRA Bergamotka – poprawa nastroju, redukcja stresu, oczyszczenie skóry, lepszy sen; Olejek z bergamotki może być dobrym zamiennikiem lawendy.

  • Mieszanka olejków doTERRA Balance lub Serenity – równowaga emocjonalna, odprężenie, ukojenie emocji, głęboki relaks, redukcja napięcia; Mieszanki mogą być dobrym zamiennikiem mieszanki olejków Clary Calm (pod kątem emocjonalnym).

  • Mieszanka olejków doTERRA Motivate – witalność, energia kreatywność, motywacja do pracy i życia. Olejek w sferze emocjonalnej może być zamiennikiem mięty pieprzowej.

  • olejek doTERRA Ylang Ylang – afrodyzjak, libido, relaks, poprawa nastroju, wsparcie emocji. Olejek może być zamiennikiem mieszanki doTERRA Whisper.

Podziel się
co to olejki eteryczne

Czym są olejki eteryczne

Olejki eteryczne to niezwykłe esencje pozyskiwane z roślin, które od wieków stanowią część różnych kultur i tradycji. Działają one na wiele sposobów, a ich wszechstronność i korzyści zdrowotne sprawiają, że są coraz bardziej popularne. Dziś przyjrzymy się temu, czym są olejki eteryczne i dlaczego działają.

Czytaj dalej »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

akcesoria olejkowe

Zapisz się do newslettera