URLOP Zamówienia złożone od 20.08 do 26.08 zostaną wysłane 27 sierpnia. 

Poznaj nas lepiej

Akcesoria Olejkowe powstały z myślą o Was – miłośnikach olejków eterycznych i aromaterapii! Chcemy ułatwić i umilić Wam korzystanie z olejków. 

Od lat stosujemy olejki eteryczne najwyższej klasy, używamy ich do wszystkiego… prozdrowotnie, relaksacyjne, do gotowania, do sprzątania. Wiemy jaką mają moc i chcemy, aby wszyscy mogli jej doznać.

Chciałyśmy stworzyć miejsce, w którym znajdziesz wszystkie akcesoria związane z olejkami eterycznymi; jeśli używasz ich na codzień, jeśli robisz biznes z olejkami.

Chcemy się ulepszać dla Was: Jeśli macie pomysł na produkt, którego jeszcze nie mamy, napiszcie do nas. W miarę możliwości postaramy się wprowadzić go do sklepu! 

 

Jesteśmy oficjalnymi dystrybutorami olejków eterycznych doTERRA.  

Stawiamy na jakość

olejki eteryczne klasy terapeutycznej
akcesoria olejkowe o nas michelle

MICHELLE


Olejki eteryczne stosuję już od wielu lat i z pasją prowadzę sklep Akcesoria Olejkowe. Chcę, aby dzięki niemu stosowanie olejków było łatwe i przyjemne. Przeczytałam wiele książek i badań naukowych o olejkach i chcę dzielić się moją wiedzą o olejkach z Wami. Ukończyłam kurs doTERRA Essential Oil specialist.

Praktykuję zdrowe, holistyczne podejście do życia. Od 9 lat edukuję się w zakresie zdrowego odżywiania, jogi, medytacji, zdrowia fizycznego i psychicznego. W 2020 roku ukończyłam kurs nauczyciela jogi w Indiach. 

Mój ulubiony olejek: kadzidło. Ma piękny, uziemiający zapach oraz jest jednym z bardziej uniwersalnych olejków eterycznych. Stosuję go głównie podczas praktyki jogi, na sen, na cerę. 

IZA 

Moja współpraca z doTERRA zaczęła się w 2014, jako jedna z pierwszych konsultantek firmy na polskim runku. Od 2020 roku jestem członkiem prestiżowego klubu założycieli doTERRA.

Od wielu lat edukuję się w zakresie olejków eterycznych. Ukończyłam wiele szkoleń m.in. na wykonywanie zabiegu AromaTouch, Symfonia Komórek – technik aplikacji olejków eterycznych w celach zdrowotnych, doTERRA Essential Oil specialist, kurs Podstaw aromaterapii Polskiego Towarzystwa Aromaterapeutycznego. Obecnie studiuję aromaterapię na międzynarodowej uczelni Aromahead Institute.

Moją misją jest, aby jak najwięcej osób poznało zalety aromaterapii oraz stosowało najwyższej jakości olejki eteryczne dla swojego zdrowia oraz zdrowia najbliższych.

Mój ulubiony olejek: Whisper. Jego aromat poprawia mi nastrój, dodaje spokoju i kobiecego ciepła.

izabela zalewska doterra akcesoria olejkowe.jpg
akcesoria olejkowe

Zapisz się do newslettera