URLOP Zamówienia złożone od 20.08 do 26.08 zostaną wysłane 27 sierpnia. 

Czy warto kupować olejki doTERRA?

Czy warto kupować olejki doTERRA?

Nie wszystkie olejki eteryczne są produkowane w ten sam sposób. Niektóre firmy tną koszty, korzystając z roślin niskiej jakości lub dodając do swoich olejków tanie wypełniacze. Choć może to pozwolić na oszczędność czasu i pieniędzy, w rezultacie jakość produkowanych olejków pozostawia wiele do życzenia. Niestety wiele metod produkcji w branży olejków eterycznych może być też szkodliwych dla środowiska naturalnego lub skutkować niesprawiedliwym traktowaniem rolników i hodowców roślin.

Wybierając doTERRA, otrzymujesz olejki eteryczne pozyskiwane z roślin zebranych przez doświadczonych hodowców na całym świecie w idealnym momencie, co gwarantuje doskonały skład i najwyższą efektywność ekstraktu. Każdy olejek doTERRA jest poddawany rygorystycznym testom opartym na protokole Testowanej Certyfikowanej Czystej Jakości (CPTG™), co zapewnia ich czystość i brak zanieczyszczeń.

doTERRA również realizuje dodatkowe testy jakości, włączając niezależne laboratoria zewnętrzne, aby dostarczyć produkty, które są nie tylko czyste, ale także bezpieczne dla Ciebie i Twojej rodziny.

 

czemu doterra
co impact doterra

Co wyróżnia doTERRA to także zaangażowanie w odpowiedzialne pozyskiwanie surowców. Firma stawia na zrównoważone praktyki, troszcząc się o ochronę środowiska i uczciwe traktowanie rolników i zbieraczy roślin. Wybierając doTERRA, wspierasz także ich misję zmiany świata na lepsze poprzez pozytywne działania społeczne.

Warto zwracać uwagę na te kryteria podczas wyboru olejków eterycznych, ponieważ źródło i jakość surowców mają kluczowe znaczenie dla efektywności i bezpieczeństwa produktu.

Podziel się
co to olejki eteryczne

Czym są olejki eteryczne

Olejki eteryczne to niezwykłe esencje pozyskiwane z roślin, które od wieków stanowią część różnych kultur i tradycji. Działają one na wiele sposobów, a ich wszechstronność i korzyści zdrowotne sprawiają, że są coraz bardziej popularne. Dziś przyjrzymy się temu, czym są olejki eteryczne i dlaczego działają.

Czytaj dalej »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

akcesoria olejkowe

Zapisz się do newslettera