URLOP Zamówienia złożone od 20.08 do 26.08 zostaną wysłane 27 sierpnia. 

Czy warto kupować olejki doTERRA?

czy warto kupować olejki Doterra

Czy warto kupować olejki doTERRA?

Nie wszystkie olejki eteryczne są produkowane w ten sam sposób. Niektóre firmy tną koszty, korzystając z roślin niskiej jakości lub dodając do swoich olejków tanie wypełniacze. Choć może to pozwolić na oszczędność czasu i pieniędzy, w rezultacie jakość produkowanych olejków pozostawia wiele do życzenia. Niestety wiele metod produkcji w branży olejków eterycznych może być też szkodliwych dla środowiska naturalnego lub skutkować niesprawiedliwym traktowaniem rolników i hodowców roślin.

Wybierając doTERRA, otrzymujesz olejki eteryczne pozyskiwane z roślin zebranych przez doświadczonych hodowców na całym świecie w idealnym momencie, co gwarantuje doskonały skład i najwyższą efektywność ekstraktu. Każdy olejek doTERRA jest poddawany rygorystycznym testom opartym na protokole Testowanej Certyfikowanej Czystej Jakości (CPTG™), co zapewnia ich czystość i brak zanieczyszczeń.

doTERRA również realizuje dodatkowe testy jakości, włączając niezależne laboratoria zewnętrzne, aby dostarczyć produkty, które są nie tylko czyste, ale także bezpieczne dla Ciebie i Twojej rodziny.

 

czemu doterra
co impact doterra

Co wyróżnia doTERRA to także zaangażowanie w odpowiedzialne pozyskiwanie surowców. Firma stawia na zrównoważone praktyki, troszcząc się o ochronę środowiska i uczciwe traktowanie rolników i zbieraczy roślin. Wybierając doTERRA, wspierasz także ich misję zmiany świata na lepsze poprzez pozytywne działania społeczne.

Warto zwracać uwagę na te kryteria podczas wyboru olejków eterycznych, ponieważ źródło i jakość surowców mają kluczowe znaczenie dla efektywności i bezpieczeństwa produktu.

Podziel się
co to olejki eteryczne

Czym są olejki eteryczne

Olejki eteryczne to niezwykłe esencje pozyskiwane z roślin, które od wieków stanowią część różnych kultur i tradycji. Działają one na wiele sposobów, a ich wszechstronność i korzyści zdrowotne sprawiają, że są coraz bardziej popularne. Dziś przyjrzymy się temu, czym są olejki eteryczne i dlaczego działają.

Czytaj dalej »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

akcesoria olejkowe

Zapisz się do newslettera