URLOP Zamówienia złożone od 20.08 do 26.08 zostaną wysłane 27 sierpnia. 

Olejki eteryczne na ból głowy

olejki eteryczne na ból głowy

Ból głowy potrafi być niezwykle uciążliwy, utrudniając wykonywanie codziennych czynności. Na szczęście, istnieje wiele naturalnych metod radzenia sobie z nim, a jedną z nich jest aromaterapia. Oto kilka olejków eterycznych, które mogą pomóc w złagodzeniu bólu głowy i sposoby ich użycia.


Olejek eteryczny z mięty pieprzowej

mieszanka on guard Doterra olejek eteryczny

Mięta pieprzowa doTERRA

Ten silny olejek ma właściwości przeciwbólowe i przeciwzapalne. Aplikuj kilka kropel na skronie lub na kark, starając się unikać kontaktu z oczami.


Olejek eteryczny z lawendy

lawenda Doterra olejek eteryczny

Lawenda doTERRA

Znany ze swoich relaksacyjnych i uspokajających właściwości, może pomóc w radzeniu sobie z napięciowymi bólami głowy. Można go stosować poprzez inhalację lub nanoszenie na skórę.


Olejek eteryczny z eukaliptusa

eukaliptus Doterra olejek eteryczny

Eukaliptus doTERRA

Skuteczny przeciwko zatokowym bólom głowy, ułatwia oddychanie poprzez odblokowanie zatok. Bezpośrednio wdychaj lub nakładaj na klatkę piersiową.


Pamiętaj, że przed użyciem olejku na skórze, warto go rozcieńczyć w oleju bazowym, takim jak olej kokosowy czy jojoba, aby uniknąć podrażnienia. Rozcieńczony olejek można bezpośrednio wmasować w skórę lub dodać do kąpieli.

Inną popularną metodą jest używanie dyfuzora, który rozprasza olejek w powietrzu. Jest to szczególnie skuteczne przy bólach głowy wywołanych stresem, ponieważ aromaterapia pomaga w relaksacji i odprężeniu.

Zawsze pamiętaj, że każdy organizm jest inny. Co działa na jedną osobę, niekoniecznie musi pomóc innym. Ważne jest, aby przetestować różne olejki i metody, aby znaleźć najbardziej skuteczne dla siebie. Jeśli chcesz spróbować inne olejki, polecamy:

past tense doterra
doTERRA roman chamomile, rumianek rzymski
doterra frankincense, kadzidło olejek eteryczny

Zawsze zasięgnij porady lekarza lub specjalisty przed rozpoczęciem jakiejkolwiek nowej terapii, szczególnie jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz jakiekolwiek choroby przewlekłe lub jesteś alergikiem.

Podziel się
olejki eteryczne na stres

Olejki eteryczne na stres

Olejki eteryczne na stres Stres to niestety nieodłączny element życia wielu z nas. Codzienne wyzwania, praca, rodzina i inne obowiązki mogą czasem przytłoczyć nas emocjonalnie

Czytaj dalej »
doTERRAMetaPWR

Co to doTERRA MetaPWR

System MetaPWR Przygotuj się do odkrycia swojej „mocy” i zrozumienia, co naprawdę oznacza „realizacja osobistego wellness (PWR)”. Produkty MetaPWR zostały stworzone do stosowania w zestawie

Czytaj dalej »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

akcesoria olejkowe

Zapisz się do newslettera