URLOP Zamówienia złożone od 20.08 do 26.08 zostaną wysłane 27 sierpnia. 

Essential Oils for Maternal Wellness

Olejki eteryczne dla dobrego samopoczucia matki dadzą Tobie lub przyszłej matce wiedzę, jak zintegrować olejki eteryczne z macierzyństwem i porodem. Dzięki książce nabierzesz pewności w stosowaniu i polecaniu olejków eterycznych podczas ciąży, na każdym etapie porodu, po porodzie, a także w opiece nad niemowlętami i niemowlętami.

Olejki eteryczne mogą być używane bezpiecznie i skutecznie, aby zminimalizować większość typowych dolegliwości, które pojawiają się w okresie ciąży i poza nią. Aromaterapia zyskała na popularności i utoruje drogę do stania się jednym z najtańszych środków do samoopieki i opieki rodzinnej.

Autorka jest matką trójki dzieci, namiętną zwolenniczką stosowania olejków eterycznych jako formy naturalnej samoopieki od momentu poczęcia i daleko poza nią. Jej główny nacisk na studia z zakresu medycyny botanicznej, w połączeniu z praktycznym doświadczeniem certyfikowanego zielarza klinicznego, profesjonalnego aromaterapeuty i dietetyka funkcjonalnego, dał jej dogłębną wiedzę niezbędną do uproszczenia tej starożytnej metody leczenia, aby inni mogli się nią cieszyć.

115,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Książka Essential Oils for Maternal Wellness

 

 

Język: angielski

Miękka okładka.

Liczba stron: 103

Wymiary: 15 x 21 cm

Autor: Stephanie McBride

akcesoria olejkowe

Zapisz się do newslettera