URLOP Zamówienia złożone od 20.08 do 26.08 zostaną wysłane 27 sierpnia. 

The Essential Oils Hormone Solution

Odzyskaj energię i skupienie, schudnij w naturalny sposób! 

Czy czujesz, że nie masz kontroli nad swoimi hormonami? Często jesteś pozbawiona energii i rozdrażniona? Masz problemu z utrzymaniem koncentracji lub z zaśnięciem? Czy masz problem ze zgubieniem zbędnych kilogramów, pomimo stosowania diety?

Często myślimy, że to zmiany hormonalne wiążące się z wiekiem, ale okazuje się, że jest wiele przyczyn dlaczego nasze hormony nie działają w 100% prawidłowo. Chroniczny stres, zanieczyszczenia powietrza, środki czystości oraz syntetyczne środki zawarte w kosmetykach, żywność obciążona chemikaliami… Kobiety w każdym wieku są narażone na problemy wynikające z braku równowagi hormonalnej. 

 

W tej książce autorka chce pomóc Ci odzyskać kontrolę nad swoim zdrowiem. Dowiedz się jak za pomocą olejków eterycznych możesz wyleczyć chaos hormonalny i odżywić organizm od wewnątrz. Dowiesz się również, jak używać olejków eterycznych, aby zmniejszyć apetyt; uzyskać głęboki, spokojny sen; złagodzić stres; poprawić wahania nastroju; wyeliminować najgorsze objawy PMS; odzyskać skupienie i koncentrację; zwiększyć libido; i zwiększyć energię.

 

149,00 

Brak w magazynie

Regulacja hormonów z olejkami eterycznymi.

Język: angielski

Miękka okładka.

Liczba stron: 392

Wymiary: 16 x 24 cm

akcesoria olejkowe

Zapisz się do newslettera