URLOP Zamówienia złożone od 20.08 do 26.08 zostaną wysłane 27 sierpnia. 

Żel rozjaśniający dōTERRA™

Żel rozjaśniający doTERRA to produkt, który doskonale rozświetla i wyrównuje koloryt skóry, łącząc w sobie olejki eteryczne CPTG z bergamotki, jałowca i melisy, z naturalnymi ekstraktami, witaminami oraz najnowszymi technologiami.

Ten delikatny, a jednocześnie skuteczny żel stanowi efektywny sposób na widoczne rozjaśnienie skóry, redukując ciemne plamy i przebarwienia, bez konieczności stosowania ostrych środków chemicznych, które są często obecne w innych produktach rozjaśniających. Żel można stosować na całej powierzchni skóry lub w określonych obszarach twarzy, co pozwala dostosować pielęgnację do indywidualnych potrzeb skóry.

249,00 

Na stanie

Żel rozjaśniający dōTERRA™

 

Właściwości:

  • Wyciąg ze stokrotki to naturalny środek rozjaśniający skórę, który zapewnia równomierny koloryt skóry i redukuje występowanie ciemnych plam.
  • Wyciąg z korzenia imbiru poprawia koloryt i rozświetla skórę.
  • Witamina C pomaga zachować młody wygląd i rozjaśnia skórę.
  • Technologia mikrokapsułek chroni witaminę C przed rozkładem w wyniku ekspozycji na tlen, zapewniając stabilność i skuteczną dystrybucję witaminy w skórze.

 

Zastosowania:

  • Trzymaj słoiczek w pozycji pionowej. Delikatnie i równomiernie naciśnij dolną część słoiczka do momentu, gdy produkt pojawi się wokół czarnego otworu. Nałóż niewielką ilość żelu równomiernie na twarz i szyję lub na konkretne obszary, które wymagają pielęgnacji. Utrzymuj otwór w czystości i unikaj gromadzenia żelu. Po użyciu ponownie załóż nakrętkę.
  • Rozjaśnij skórę dzięki synergistycznym zaletom wyciągu ze stokrotki i korzenia imbiru.
  • Używaj żelu, aby wyrównać koloryt skóry i zmniejszyć widoczność ciemnych plam, które z czasem naturalnie pojawiają się na skórze.
  • Włącz żel rozjaśniający do porannej i wieczornej pielęgnacji, aby uzyskać najlepsze rezultaty.
  • Używaj wraz z innymi produktami z linii do pielęgnacji skóry Essential Skin Care i ciesz się maksymalnymi korzyściami atestowanych olejków CPTG.

 

Pojemność: 30 ml

 

Pełna lista składników:

 

Środki ostrożności:

Wyłącznie do stosowania zewnętrznego. Unikać bezpośredniego kontaktu z oczami. Przerwać stosowanie w przypadku wystąpienia podrażnienia skóry.

akcesoria olejkowe

Zapisz się do newslettera