URLOP Zamówienia złożone od 20.08 do 26.08 zostaną wysłane 27 sierpnia. 

TerraGreens™ doTERRA

doTERRA TerraGreens to wyjątkowy produkt, który łączy w sobie wyciągi z pełnowartościowych owoców i warzyw oraz olejki eteryczne o certyfikacie CPTG™. Ta sproszkowana mieszanka dostarcza bogactwo ekstraktów z owoców i warzyw, co stanowi łatwe i wygodne uzupełnienie Twojej codziennej diety. Produkt ten może wspomóc Twoje wysiłki na rzecz zdrowego trybu życia, dostarczając wartościowych składników odżywczych.

279,00 

Na stanie

TerraGreens™ doTERRA

 

Właściwości:

  • Łączy wyciągi z pełnowartościowych owoców i warzyw oraz olejki eteryczne z certyfikatem CPTG.
  • Łatwe i wygodne uzupełnienie rutyny każdego dnia.
  • Składniki, które wspierają ogólny stan zdrowia.
  • Wygodna mieszanka, którą można dodać do dowolnego napoju.

 

Zastosowanie:

  • Dodaj jedną miarkę TerraGreens do 236 ml wody lub ulubionego napoju. Nadaje się do bezpośredniego spożycia.
  • Chociaż suplementy to świetne uzupełnienie codziennego treningu, pamiętaj, że nie zastępują one zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia.
  • Przed użyciem zapoznaj się z ostrzeżeniami.
  • Nie przekraczaj zalecanej dawki.

Składniki:

Proszek z jarmużu (Brassica oleracea var. acephala), lecytyna z nasion słonecznika (Helianthus annuus), proszek z soku z liści lucerny (Medicago sativa), proszek z pszenicy (Triticum aestivum), proszek z soku z ananasa (Ananas comosus L.), proszek z liści mniszka pospolitego (Taraxacum officinale), proszek z liści pietruszki zwyczajnej (Petroselinum crispum), proszek z liści szpinaku (Spinacia oleracea), proszek z owsa (Avena sativa), maltodekstryna (tapioka), proszek z jęczmienia (Hordeum vulgare), proszek z soku z owsa (Avena sativa), proszek z różyczek brokuła (Brassica oleracea L. var. botrytis), proszek z liści kapusty (Brassica oleracea), proszek z liści jarmużu (Brassica oleracea var. acephala), kwas cytrynowy, proszek z soku z mango (Mangifera indica), proszek z owoców gujawy (Psidium guajava), proszek z soku z jęczmienia (Hordeum vulgare), guma guar, guma arabska, maltodekstryna, proszek z owoców mangostanu (Garcinia mangostana) skrobia kukurydziana, proszek z owoców kolcowoju chińskiego (Lycium chinense), wyciąg z liści stewii (Stevia rebaudiana), guma ksantanowa, witamina C, olejek ze skórki cytryny (Citrus limon), proszek z owoców aceroli (Malpighia glabra), olejek z korzenia imbiru (Zingiber officinale), wyciąg z korzenia imbiru (Zingiber officinale).

 

Zawartość:

300g 

akcesoria olejkowe

Zapisz się do newslettera