URLOP: Zamówienia złożone od 14.07 do 24.07 zostaną wysłane 25 lipca. 

Symphony of the cells

Symfonia Komórek (SOC, Symphony of the Cells™) to zbiór kilkunastu aplikacji olejków eterycznych, które odnoszą się do dysfunkcji układów organizmu. Symfonia Komórek jest prostą i skuteczną metodą,  opisuje kolejność nakładania olejków eterycznych dla wsparcia organizmu i uzdrowienia konkretnej dolegliwości.

 

Jak działa Symfonia komórek?

Każda aplikacja to zestaw olejków eterycznych i mieszanek, które można aplikować poprzez nakrapianie wzdłuż kręgosłupa i rozprowadzanie okrężnymi ruchami dłoni na plecach, smarowanie na spody stóp i/lub wdychanie z dłoni. Olejki eteryczne są tutaj dobrane tak, aby stworzyć harmonię w sferze fizycznej, emocjonalnej i duchowej w organizmie. Każda z aplikacji sformułowana jest z myślą o różnych układach ciała i dolegliwościach i może być wykonywana na innych lub na sobie. Wykonując SOC odnosisz się nie tylko do schorzenia, ale także do jego objawów i podłoża. Jeśli adresujesz odpowiedni układ organizmu, to dajesz ciału okazję do samouzdrowienia oraz praktycznego zastosowania olejków eterycznych.

Bez względu na to, czy chcesz wspierać ukochaną osobę, która cierpi lub przewlekle choruje, czy chcesz zintegrować stosowanie czystych, terapeutycznych olejków eterycznych w swoim gabinecie masażu czy praktykach związanych z dobrym samopoczuciem (wellness) jest to książka, którą warto mieć w swojej biblioteczce!

 

 

99,00 

Brak w magazynie

Symofnia komórek – protokoły aplikacji olejków

 

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU:

W książce znajdziesz 19 protokołów aplikacji olejków, m.in.:

  • Ogólne
  • Układu krwionośny
  • Układ komórkowy
  • Układ trawienny
  • Przebaczenie
  • Układ hormonalny
  • Układ odpornościowy

 

* Autor książki posiada ponad 26-letnią wiedzę praktyczną w stosowaniu olejków eterycznych klasy terapeutycznej.

 

Język: angielski

Miękka okładka.

Liczba stron: 61

Wymiary:  15 x 21 cm.

Najnowsze, 5 wydanie książki z 2021 roku.

Autor: Boyd Truman

akcesoria olejkowe

Zapisz się do newslettera