URLOP Zamówienia złożone od 20.08 do 26.08 zostaną wysłane 27 sierpnia. 

Spray do ciała po opalaniu | dōTERRA™ sun

Podaruj swojej skórze dodatkową porcję pielęgnacji po długich godzinach na słońcu – pomoże Ci w tym spray do ciała po opalaniu. Nawilżające właściwości kwasu hialuronowego i kojące działanie aloesu, połączone z ekstraktem z kwiatów arniki górskiej to znaki rozpoznawcze tej dogłębnie nawilżającej formuły. Dodatek olejków eterycznych z copaiby, lawendy, trawy cytrynowej, mięty pieprzowej, mięty japońskiej, kocanki włoskiej, sandałowca, wrotyczu marokańskiego, kadzidła i kolendry zapewniają świeży i ożywczy, a jednocześnie subtelny, przywracający równowagę aromat. Produkt ma format aluminiowej buteleczki z aplikatorem bez aerozoli, zapewniającej jednolitą mgiełkę z myślą o dokładnej aplikacji. Pokaż swojej skórze, że ją kochasz – pomoże Ci w tym produkt po opalaniu od doTERRA.

225,00 

Na stanie

Spray do ciała po opalaniu | dōTERRA™ sun

 

Właściwości:

  • Zapewnia kojącą ulgę i ochłodzenie.
  • Zawiera aloes, kwas hialuronowy, zieloną herbatę i witaminę E.
  • Bez ftalanów, oksybenzonu i syntetycznych substancji zapachowych.
  • Odżywcza, dogłębnie nawilżająca formuła została poddana testom dermatologicznym i jest odporna na działanie wody.
  • Produkt wegański, bezpieczny dla raf koralowych.

 

Sposób stosowania:

Wstrząśnij przed użyciem. W przypadku aplikacji na ciało: Trzymać w odległości 10 do 15 cm od skóry. Jednostajnym ruchem zaaplikować na ciało dużą ilość mgiełki. Wmasować, aby nawilżyć skórę. W przypadku aplikacji na twarz: Zaaplikować produkt na dłonie i wmasować w skórę twarzy. Nie aplikować bezpośrednio na twarz.

 

Pojemność: 170 ml

 

Pełna lista składników:

 

Środki ostrożności:

Zawartość pod ciśnieniem. Nie przebijać ani nie spalać puszki. Nie przechowywać w temperaturach powyżej 50°C. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami, uszami i innymi wrażliwymi obszarami. Nie wdychać sprayu. W przypadku wystąpienia podrażnień lub zaczerwienia przerwać stosowanie. Uwaga: Może powodować podrażnienia skóry. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub trakcie leczenia. Unikać kontaktu z oczami, wewnętrzną częścią uszu i innymi wrażliwymi obszarami ciała.

akcesoria olejkowe

Zapisz się do newslettera