URLOP: Zamówienia złożone od 14.07 do 24.07 zostaną wysłane 25 lipca. 

Przeciwsłoneczny mineralny sztyft do twarzy i ciała | dōTERRA™ sun

Powitaj najwyższy wymiar czystej ochrony przeciwsłonecznej w postaci naszego mineralnego sztyftu do ciała. Gruba wykręcana tubka sunie po skórze, zapewniając łatwą aplikację, a kompaktowe rozmiary produktu sprawiają, że możesz mieć go zawsze przy sobie. Formuła zawiera olejki eteryczne z czerwonej mandarynki, magnolii, trawy cytrynowej, ylang ylang, nasion marchwi, kadzidła i kocanki włoskiej, dzięki czemu ten sztyfty przeciwsłoneczny wyróżnia się nawilżającymi, ochronnymi właściwościami. To idealny produkt dla Ciebie i Twojej rodziny. Jego łatwy aplikator będzie motywacją dla najmniejszych, aby zadbać o swoją skórę przed wyruszeniem na przygody na łonie natury.

199,00 

Pozostało tylko: 1

Przeciwsłoneczny mineralny sztyft do twarzy i ciała | dōTERRA™ sun

 

Właściwości:

  • Produkt zapewnia ochronę na poziomie SPF 30+ (UVA/UVB) i ma postać łatwego w użyciu sztyftu.
  • Produkt zawiera tlenek cynku bez nanocząsteczek, olejek z awokado, aloes, olejki z nasion maliny oraz witaminę E.
  • Bez ftalanów, oksybenzonu i syntetycznych substancji zapachowych.
  • Odżywcza, dogłębnie nawilżająca formuła została poddana testom dermatologicznym i jest odporna na działanie wody do 80 minut.
  • Produkt wegański, bezpieczny dla raf koralowych.

 

Sposób stosowania:

Nałożyć dużą ilość produktu 15 minut przed ekspozycją na światło słoneczne. Nałożyć na całą powierzchnię skóry wystawioną na kontakt ze słońcem. Ponawiać aplikację co najmniej co 2 godziny.

 

Pojemność: 50 ml

 

Pełna lista składników:

 

Środki ostrożności:

Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie stosować na uszkodzoną lub pękniętą skórę. Unikać kontaktu z oczami. Przepłukać wodą, aby usunąć produkt. W razie wystąpienia wysypki należy zaprzestać stosowania produktu i skonsultować się z lekarzem. Może powodować podrażnienia skóry. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub trakcie leczenia. Unikać kontaktu z oczami, wewnętrzną częścią uszu i innymi wrażliwymi obszarami ciała. Dzieci poniżej 6 miesiąca życia: skonsultować się z lekarzem.

akcesoria olejkowe

Zapisz się do newslettera