URLOP Zamówienia złożone od 20.08 do 26.08 zostaną wysłane 27 sierpnia. 

Przeciwsłoneczny mineralny balsam do twarzy i ciała | dōTERRA™ sun

Marzy Ci się muśnięta słońcem skóra? Nie zapomnij o ochronie zapewnianej przez nasz przeciwsłoneczny mineralny balsam do twarzy i ciała. Ten produkt zawiera olejki eteryczne z czerwonej mandarynki, magnolii, trawy cytrynowej, ylang ylang, nasion marchwi, kadzidła i kocanki włoskiej – wszystko to z myślą o wyczarowaniu niezwykle lekkiego aromatu wprowadzającego w dobry nastrój. Formuła o właściwościach odżywczych, nawilżających i kojących z łatwością rozprowadza się po skórze i jest odporna na działanie wody do 80 minut – po prostu nałóż dużą ilość produktu i ciesz się ochroną od stóp do głów.

225,00 

Na stanie

Przeciwsłoneczny mineralny balsam do twarzy i ciała | dōTERRA™ sun

 

Właściwości:

  • Produkt zapewnia ochronę na poziomie SPF 30+ (UVA/UVB) i ma konsystencję gładkiego, nawilżającego kremu.
  • Produkt zawiera tlenek cynku bez nanocząsteczek, olejek z awokado, aloes, olejki z nasion maliny oraz witaminę E.
  • Bez ftalanów, oksybenzonu i syntetycznych substancji zapachowych.
  • Odżywcza, dogłębnie nawilżająca formuła została poddana testom dermatologicznym i jest odporna na działanie wody do 80 minut.
  • Produkt wegański, bezpieczny dla raf koralowych.

 

Sposób stosowania:

Nałożyć dużą ilość produktu 15 minut przed ekspozycją na światło słoneczne. Nałożyć na całą powierzchnię skóry wystawioną na kontakt ze słońcem. Ponawiać aplikację co najmniej co 2 godziny.

 

Pojemność: 150 ml

 

Pełna lista składników:

 

Środki ostrożności:

Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie stosować na uszkodzoną lub pękniętą skórę. Unikać kontaktu z oczami. Przepłukać wodą, aby usunąć produkt. W razie wystąpienia wysypki należy zaprzestać stosowania i skonsultować się z lekarzem. Nie należy pozostawać na słońcu zbyt długo, nawet w przypadku stosowania produktu ochronnego. Nie wystawiać niemowląt i małych dzieci na bezpośrednie działanie słońca. Zbyt długie przebywanie na słońcu może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych. Może powodować podrażnienia skóry. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub trakcie leczenia. Unikać kontaktu z oczami, wewnętrzną częścią uszu i innymi wrażliwymi obszarami ciała. Dzieci poniżej 6 miesiąca życia: skonsultować się z lekarzem.

akcesoria olejkowe

Zapisz się do newslettera