URLOP Zamówienia złożone od 20.08 do 26.08 zostaną wysłane 27 sierpnia. 

Olejek eteryczny doTERRA TerraShield | Mieszanka na komary i owady

Mieszanka do stosowania na zewnątrz TerraShield to bezpieczny sposób na ochronę przed uciążliwościami środowiska. Można jej używać przez całą rodzinę zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. Jej zapach odstrasza komary i inne owady, dając swobodę podczas aktywności na świeżym powietrzu.

92,00 

Na stanie

Olejek eteryczny doTERRA TerraShield™ | Mieszanka odstraszająca komary i owady

 

Właściwości:

  • Mieszanka do stosowania na zewnątrz TerraShield zawiera olejki eteryczne z trawy cytrynowej, tymianku, geranium i mięty pieprzowej. Właściwości chemiczne tych olejków, są znane z ochrony przed uciążliwościami środowiska.
  • TerraShield to bezpieczna receptura, którą mogą używać wszyscy członkowie rodziny.

 

Zastosowanie:

  • Przed wyjściem do lasu, zastosuj mieszankę TerraShield na nogi, ramiona i szyję.
  • Mieszanka będzie przydatna podczas wyjazdów pod namiot lub imprez plenerowych.

 

Skład:

Olejek z nasion sezamu (Sesamum indicum), olejek z liści cytronelli (Cymbopogon winterianus), olejek z palczatki pogiętej (Cymbopogon flexuosus), olejek z tymianku (Thymus vulgaris), olejek z jałowca wirginijskiego (Juniperus virginiana), olejek z geranium (Pelargonium graveolens), olejek z mięty pieprzowej (Mentha piperita), cytral*, geraniol*, cytronelol*, limonen*, linalol*.

* Naturalnie występujące związki oleju.

 

Zawartość:

15ml (około 250 kropli)

 

Środki ostrożności:

Może powodować podrażnienia skóry. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub trakcie leczenia. Unikać kontaktu z oczami, wewnętrzną częścią uszu i innymi wrażliwymi obszarami.

akcesoria olejkowe

Zapisz się do newslettera