URLOP: Zamówienia złożone od 14.07 do 24.07 zostaną wysłane 25 lipca. 

Olejek eteryczny doTERRA Motivate™ Touch | Mieszanka motywująca

Czasami wszyscy potrzebujemy dodatkowego wsparcia, a mieszanka dōTERRA Motivate™ Touch jest doskonałym źródłem motywacji! W momencie, gdy pojawiają się frustracje i trudności, zastosowanie tej motywującej mieszanki pomoże Ci się zrelaksować i zwiększyć wytrzymałość. Jej świeży, klarowny i miętowy aromat pomaga budować pewność siebie, optymizm i determinację. Mieszanka dōTERRA Motivate Touch uwalnia zasoby twórczości i odwagi poprzez przywrócenie wiary w siebie. Odważ się podjąć wyzwanie – jesteś w stanie!

109,00 

Na stanie

Olejek eteryczny doTERRA Motivate™ Touch | Mieszanka motywująca

 

Właściwości:

  • Wzmacnia pewność siebie i pobudza do działania.
  • Wspomaga osiągnięcie emocjonalnej równowagi i stabilności.
  • Mieszanka olejków eterycznych doTERRA Motivate zawiera kompozycję zapachową, która pobudza zmysły. Łączy w sobie olejki eteryczne z owoców cytrusowych i mięty, które słyną z właściwości poprawiających nastrój.
  • Mieszanka w formie butelki z metalową kulką, która ułatwia aplikację olejku.

 

Zastosowanie:

  • Zastosuj doTERRA Motivate podczas angażującej pracy nad istotnym zadaniem, aby utrzymać motywację.
  • Stosuj go miejscowo przed zawodami sportowymi lub innymi sytuacjami rywalizacyjnymi.
  • Rano wcieraj mieszankę w podeszwy stóp, aby rozpocząć dzień z maksymalną energią i motywacją.
  • Nałóż na szyję przed prezentacją, by dodać sobie pewności siebie.

 

Skład:

Olejek z kokosa (Cocos nucifera), olejek z mięty pieprzowej (Mentha piperita), olejek ze skórki słodkiej pomarańczy (Citrus aurantium dulcis), olejek ze skórki klementynki (Citrus clementina), olejek ze skórki cytryny (Citrus limon), olejek z liści/łodyg rozmarynu (Rosmarinus officinalis), olejek z nasion kolendry (Coriandrum sativum), olejek z bazylii (Ocimum basilicum), olejek z liści/łodyg mięty zielonej (Mentha spicata),olejek z palczatki pogiętej (Cymbopogon flexuosus), wyciąg z nasion tonkowca wonnego (Dipteryx odorata), olejek z nasion kardamonu (Elettaria cardamomum), olejek z kwiatów/liści/nasion melisy (Melissa officinalis), wyciąg z owoców wanilii (Vanilla planifolia), limonen*, linalol*, cytral*, kumaryna*, eugenol*.* Naturalnie występujące związki oleju.

 

Zawartość:

10 ml

 

Środki ostrożności:

Może powodować podrażnienia skóry. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży lub znajdujesz się pod opieką lekarską, skonsultuj się ze swoim lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, wewnętrzną częścią uszu i innymi wrażliwymi obszarami. Unikać światła słonecznego i promieni UV przez co najmniej 12 godzin po zastosowaniu.

akcesoria olejkowe

Zapisz się do newslettera