URLOP Zamówienia złożone od 20.08 do 26.08 zostaną wysłane 27 sierpnia. 

Modern Essentials Handbook, 13 edycja

Modern Essentials jest najpopularniejszą książką o olejkach eterycznych. Wersja handbook zawiera te same informacje, różnicą są uproszczone informacje o chemii olejków, badaniach naukowych oraz innych bardziej 'technicznych’ rzeczach.

Ta popularna książka jest idealna dla tych, którzy chcą dowiedzieć się o olejkach eterycznych i ich codziennych zastosowaniach. Jest to niezawodny przewodnik zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników olejków eterycznych. Prosty, łatwy w użyciu format, który pozwala w najbardziej przystępny sposób szybko znaleźć potrzebne informacje, w tym sugestie dotyczące setek dolegliwości zdrowotnych, a także sposoby bezpiecznego i skutecznego ich stosowania. Ta książka jest obowiązkowa w każdej biblioteczce o aromaterapii.

 

155,00 

Na stanie (może być zamówiony)

Encyklopedia olejków eterycznych Modern Essentials Handbook.  

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU:

  • Jakich olejków użyć na dany problem zdrowotny;
  • Jak bezpiecznie i efektywnie używać olejków, mieszanek oraz różnych suplementów;
  • Przykłady na to jak wdrożyć olejki eteryczne do życia codziennego Twojej rodziny;
  • Jak działają rożne systemy i układy w naszym ciele;
  • Przepisy: jak zrobić własne mydło, perfum, mieszankę do dyfuzora, środki do czyszczenia, sole do kąpieli i wiele więcej;
  • Informacje na temat tego jak olejki są pozyskiwane, w jaki sposób dokładnie działają i jak wpływają na nasze ciało- na badzie nauki i wielu badań.

Nie musisz być ekspertem w dziedzinie olejków eterycznych – wystarczy, że znasz alfabet. 🙂

 

SPIS TREŚCI:

Podstawy olejków eterycznych – podstawy używania, trochę o jakości oraz środki bezpieczeństwa podczas używania olejków eterycznych, korzyści płynące z używania olejków eterycznych.

Olejki eteryczne – spisz olejków, zorganizowany alfabetycznie, każdy olejek posiada rozpisane dolegliwości, które może zniwelować takich jak, np. cukrzyca, wysokie ciśnienie, trądzik, alergie, skład chemiczny olejków, historyczne zastosowania, informacje w jaki sposób można stosować olejek.

Mieszanki olejków eterycznych – spisz kultowych mieszanek olejków doTerra, zorganizowany alfabetycznie, każdy olejek posiada rozpisane dolegliwości i informacje w jaki sposób można stosować olejek.

Olejkowe suplementy – dokładny opis suplementów oferowanych przez doTerra.

Przewodnik użytkowania – dolegliwości zorganizowany alfabetycznie oraz informacje o tym, jaki olejek stosować przy danej chorobie/ dolegliwości.

Essential Living – pomysły i przykłady jak stosować olejki w życiu codziennym, np. sprzątanie, pielęgnacja osobista, gotowanie, odżywianie, ćwiczenia.

 

Język: angielski

Miękka okładka.

Liczba stron: 416

Wymiary: 17 x 22,5 cm.

Najnowsze, 13 wydanie książki z 2021 roku.

akcesoria olejkowe

Zapisz się do newslettera