URLOP: Zamówienia złożone od 14.07 do 24.07 zostaną wysłane 25 lipca. 

Mieszanka olejków doTERRA Neshama | Ukojenie duszy

Neshama to hebrajskie słowo oznaczające „duszę”. Mieszanka ta została stworzona, aby przypominać nam, kim naprawdę jesteśmy i w jaki sposób łączymy się ze sobą oraz z otaczającym nas światem.

Wiele olejków eterycznych zawartych w mieszance kojącej duszę Neshama uważano za święte i wspominano o nich w starożytnych pismach. Olejki te pomagają nam nawiązać kontakt z naszym wewnętrznym ja. Ta inspirująca mieszanka zawiera jedne z naszych najbardziej cennych i cenionych olejków eterycznych-olejek z kadzidła, lawendy, drzewa cedrowego, cyprysu , mirry, nardu, dzikiej pomarańczy, kasji i kory cynamonu.

Stosowanie mieszanki Neshama przyniesie nam ukojenie, pozwoli przepracować ciężkie emocje i poczuć jedność z otaczającym nas światem.

189,00 

Mieszanka olejków doTERRA Neshama | ukojenie duszy

 

Skład mieszanki:

Olejek z kokosa (Cocos nucifera), olejek z Boswellia carterii, olejek z lawendy (Lavandula angustifolia), olejek z jałowca wirginijskiego (Juniperus virginiana), olej ze skórki pomarańczy (Citrus aurantium dulcis), olejek z gałęzi/liści cyprysu (Cupressus sempervirens), olejek z mirry (Commiphora myrrha), olejek z korzenia nardu (Nardostachys jatamansi), olejek z cynamonowca kadzidłowego (Cinnamomum cassia), olejek z kory cynamonu (Cinnamomum zeylanicum), limonen*
*Naturalnie występujące związki olejowe.”

 

Właściwości:

  • Główny składnik mieszanki Neshama, frakcjonowany olej kokosowy, pomaga nawilżać i koić skórę.
  • Mieszanka wywołuje uczucie spokoju, odprężenia i zadowolenia.
  • Pomaga w odkryciu kim tak na prawdę jesteśmy.
  • Pomaga w poczuciu większego połączenia z naturą.

 

Zastosowanie:

  • Stosuj miejscowo, aby ukoić skórę
  • Wmasowuj w skronie w ciągu dnia.
  • Smaruj nadgarstki lub klatkę piersiową podczas medytacją lub jogą, aby poczuć większe połączenie ze sobą oraz światem.

 

Zawartość:

10 ml

 

Środki ostrożności:

Może powodować podrażnienia skóry. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży lub znajdujesz się pod opieką lekarską, skonsultuj się ze swoim lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, wewnętrzną częścią uszu i innymi wrażliwymi obszarami. Unikać światła słonecznego i promieni UV przez co najmniej 12 godzin po zastosowaniu produktu.

akcesoria olejkowe

Zapisz się do newslettera