URLOP Zamówienia złożone od 20.08 do 26.08 zostaną wysłane 27 sierpnia. 

Kompozycja olejków doTERRA Align | Mieszanka centrująca

Mieszanka centrująca Align od dōTERRA, znajdująca się w Zestawie do jogi, jest stworzona z myślą o wsparciu Twoich codziennych ćwiczeń jogi, aby wzmacniać poczucie samoakceptacji i zaufania, a także przynieść spokój i stabilizację. Doskonale pasuje do pozycji jogi takich jak Wojownik II, Trójkąt i Brama, aby jeszcze bardziej wzmocnić Twoją praktykę. Jej działanie sprzyja zachowaniu harmonii przez cały dzień, dlatego warto ją stosować nie tylko podczas praktykowania jogi, ale także w różnych momentach dnia.

130,00 

Kompozycja olejków doTERRA Align | Mieszanka centrująca

 

Właściwości:

  • Mieszanka centrująca Align od dōTERRA jest wsparciem podczas ćwiczenia jogi, pomagając skoncentrować umysł i pogłębić odczucia podczas praktyki.
  • Jej działanie potęguje wiarę w siebie, zaufanie i akceptację świata, co pozwala na osiągnięcie harmonii podczas ćwiczeń.
  • Align inspiruje do spokojnego rozwoju i funkcjonowania w zgodzie z otoczeniem. 

 

Zastosowanie:

  • Nałóż 2 krople na kark i nadgarstki, gdy chcesz osiągnąć koncentrację.
  • Rozpylaj w dyfuzorze podczas praktyki jogi. Stosuj przy pozycjach takich jak  Wojownik II, Trójkąt i Brama, pomagając w pogłębieniu doświadczeń podczas praktyki.
  • Dodaj do butelki ze spryskiwaczem i pryskaj pomieszczenie,  kiedy potrzebujesz wsparcia w koncentracji, odprężeniu lub przyniesieniu harmonii.
  • Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, warto połączyć olejek Align z innymi olejkami z Zestawu do jogi, co może jeszcze bardziej wzmocnić korzystny wpływ na Twoją praktykę. Razem stworzą harmonijną kombinację, dając Ci wsparcie zarówno na fizycznym, jak i emocjonalnym poziomie podczas ćwiczeń jogi.

 

Skład:

Olejki eteryczne z bergamotki, kolendry (nasiona), majeranku, mięty pieprzowej, absolutu jaśminowego i róży na bazie frakcjonowanego oleju kokosowego.

 

Zawartość: 

5 ml (około 80 kropli)

 

Środki ostrożności:

Może powodować podrażnienia skóry. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarską, skonsultuj się ze swoim lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, wewnętrzną częścią uszu i innymi wrażliwymi obszarami.

akcesoria olejkowe

Zapisz się do newslettera