URLOP Zamówienia złożone od 20.08 do 26.08 zostaną wysłane 27 sierpnia. 

Essential Life

Idealna zarówno dla początkujących, jak i ekspertów! Książka 'The Essential Life’ odpowie na wszelkie pytania dotyczące używania olejków eterycznych — w dowolnym aspekcie życia! Znajdziesz tu porady dotyczące olejków eterycznych i ich stosowania w odniesieniu do każdego układu ciała ( mózg, układ oddechowy, układ trawienny itp.) oraz konkretne obszary zainteresowania (alergie, intymność detoksykacja itp.)

199,00 

Pozostało tylko: 1 (może być zamówiony)

Idealna zarówno dla początkujących, jak i ekspertów! Książka 'The Essential Life’ odpowie na wszelkie pytania dotyczące używania olejków eterycznych — w dowolnym aspekcie życia! Znajdziesz tu porady dotyczące olejków eterycznych i ich stosowania w odniesieniu do każdego układu ciała ( mózg, układ oddechowy, układ trawienny itp.) oraz konkretne obszary zainteresowania (alergie, intymność detoksykacja itp.).

 

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU:

  • Książka zawiera sekcję od A d Z (alfabetyczny spis chorób), w której można znaleźć informacje o dolegliwościach i szybko znaleźć pięć najlepszych olejków eterycznych na tę dolegliwość.
  • Znajdziesz tu przystępne informacje na temat każdego olejku eterycznego oraz mieszanek sprzedawanych przez dōTERRA.
  • Dla początkujących dowiesz się, jak bezpiecznie i skutecznie korzystać z każdego z olejków.
  • Dla ekspertów ten przewodnik zawiera również chemię i dogłębną wiedzę na temat tego, dlaczego olejki mogą być potężnym składnikiem twojego życia.
  • W książce znajdziesz ponad sto przepisów na codzienne życie i czynności, w których możesz stosować olejki eteryczne.

 

Język: angielski

Twarda okładka. 

Wymiary: 26 x 21 cm.

Liczba stron: 335

Najnowsze, 5 wydanie książki z 2021 roku.

akcesoria olejkowe

Zapisz się do newslettera