URLOP Zamówienia złożone od 20.08 do 26.08 zostaną wysłane 27 sierpnia. 

Essential Life

Idealna zarówno dla początkujących, jak i ekspertów! Książka 'The Essential Life’ odpowie na wszelkie pytania dotyczące używania olejków eterycznych — w dowolnym aspekcie życia! Znajdziesz tu porady dotyczące olejków eterycznych i ich stosowania w odniesieniu do każdego układu ciała ( mózg, układ oddechowy, układ trawienny itp.) oraz konkretne obszary zainteresowania (alergie, intymność detoksykacja itp.)

199,00 

Brak w magazynie

Idealna zarówno dla początkujących, jak i ekspertów! Książka 'The Essential Life’ odpowie na wszelkie pytania dotyczące używania olejków eterycznych — w dowolnym aspekcie życia! Znajdziesz tu porady dotyczące olejków eterycznych i ich stosowania w odniesieniu do każdego układu ciała ( mózg, układ oddechowy, układ trawienny itp.) oraz konkretne obszary zainteresowania (alergie, intymność detoksykacja itp.).

 

W Essential Life nie chodzi tylko o naukę stosowania olejków eterycznych – chodzi o inspirowanie do przejęcia kontroli nad swoim dobrym samopoczuciem, umożliwianie rodzinom znajdowania rozwiązań i kierowanie wszystkich w stronę wyższej jakości życia. Ten przewodnik omawia wszystkie aspekty olejków eterycznych, od początkujących uczących się bezpiecznego włączania olejków do życia codziennego  po ekspertów pragnących zrozumieć dogłębną wiedzę naukową stojącą za tymi potężnymi składnikami.

 

Użyj Essential Life, aby:

  • Włączyć olejki eteryczne do swojego codziennego życia: poznaj wiele sposobów wykorzystania olejków eterycznych w gotowaniu, sprzątaniu i całym stylu życia.
  • Poznać właściwości lecznicze: Zrozum właściwości lecznicze i typowe zastosowania określonych olejków eterycznych.
  • Odkryć rozwiązania przyczyn źródłowych: Osiągnij głębsze poziomy dobrego samopoczucia, rozwiązując przyczyny źródłowe.
  • Zrozumieć naukę o olejkach eterycznych: Pogłębij swoją wiedzę na temat wpływu olejków eterycznych na Twoje zdrowie.
    Szybko zlokalizuj środki zaradcze: szybko znajduj środki zaradcze, korzystając z naszych kompleksowych tabel działań i substytucji.

 

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU:

  • Książka zawiera sekcję od A d Z (alfabetyczny spis chorób), w której można znaleźć informacje o dolegliwościach i szybko znaleźć pięć najlepszych olejków eterycznych na tę dolegliwość.
  • Znajdziesz tu przystępne informacje na temat każdego olejku eterycznego oraz mieszanek sprzedawanych przez dōTERRA.
  • W książce znajdziesz ponad sto przepisów na codzienne życie i czynności, w których możesz stosować olejki eteryczne.

 

Język: angielski

Twarda okładka. 

Wymiary: 22 x 28 cm.

Liczba stron: 527

Najnowsze, 9 wydanie książki z 2023 roku.

akcesoria olejkowe

Zapisz się do newslettera