URLOP Zamówienia złożone od 20.08 do 26.08 zostaną wysłane 27 sierpnia. 

doTERRA Mito2Max kapsułki – suplement diety na energię – 60 szt.

“Energia” życia pochodzi z mitochondriów tych komórek. Wraz z wiekiem funkcja mitochondriów naszego ciała staje się coraz mniej efektywna. To powoduje, że mamy niższy poziom energii.Niektórzy próbują zwiększyć sobie poziom energii poprzez kofeinę i inne używki, które mogą zapewnić szybkie działanie, ale często jest się po nich nas w gorszym nastroju.
Mito2Max to unikalna formuła dōTERRA zawierająca karnitynę Acetylo-L jako podstawowy składnik i została opracowana w celu wspierania zdrowego stylu życia. Zawiera również Oligonol®, unikalną mieszankę przeciwutleniaczy, która łączy biologicznie aktywne polifenole z owoców liczi i zielonej herbaty
Ekstrakt z korzenia Ashwagandy, która została nazwana “ziołem wieków” ze względu na jej wiele zastosowań, jest również kluczowym składnikiem Mito2Max. Ashwaganda jest badana od pokoleń i może pozytywnie wpływać na nastrój i uspokajać układ nerwowy.
Data przydatności – 03.2023

349,00 

Pozostało tylko: 1

doTERRA Mito2Max kapsułki – suplement diety na energię

 

Właściwości:

  • Wspieraj swój aktywny styl życia, dzięki zastrzeżonej formule standaryzowanych wyciągów roślinnych i kofaktorów metabolicznych.
  • Promuje pozytywny nastrój w ciągu dnia.
  • Stosuj jako długoterminowy substytut napojów kofeinowych.

 

Zastosowanie:

  • Stosuj 2 kapsułki dziennie wraz z pożywieniem. Nie spożywaj przed pójściem spać.

 

Zawartość:

60 kapsułek

 

Środki ostrożności:

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w okresie ciąży, laktacji lub pod opieką lekarską, skonsultuj się z lekarzem. Nie używać, jeśli zabezpieczenie jest uszkodzone lub go brakuje. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

akcesoria olejkowe

Zapisz się do newslettera