URLOP Zamówienia złożone od 20.08 do 26.08 zostaną wysłane 27 sierpnia. 

Astrology and Essential Oils

Od zarania dziejów mężczyźni i kobiety badali niebo, aby czerpać inspirację i identyfikować się ze znakami, aby dokonywać wyborów lub przewidywać przyszłość, dostosowując to do cykli natury i astrologii.

Bénédicte Graf-Poupaux i Nathalie Aebi-Percuoco są niesamowicie utalentowanymi autorkami, które bardziej przybliżają nam temat astrologii i olejków eterycznych. Pięknie ilustrowana książka, pomoże ci odkryć swój znak słoneczny oraz wykorzystać jego potencjał, poprzez różne rytuały i olejki eteryczne. Dzięki nim nauczysz się jak dbać o mocne i słabe strony twojego znaku, aby w pełni pojąć to, kim jesteś i wykorzystać swój potencjał.

Będziesz mogła obserwować, testować i eksperymentować z sugerowanymi praktykami, a to pozwoli ci zrozumieć cechy charakteru, wyzwania i siły związane z twoim znakiem. Zdobytą wiedzę możesz wykorzystać i wzmocnić w połączeniu z konkretnymi „Astrologicznymi Perfumami” – mieszanki olejków, które odpowiadają konkretnemu znakowi zodiaku.

W książce znajdziesz instrukcje, jak stworzyć swoje spersonalizowane astrologiczne perfumy, a także różne inne wskazówki i przepisy, które wspierają każdy znak.

 

149,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Astrology and Essential Oils

 

Język: angielski

Miękka okładka.

Liczba stron: 99

Wymiary: 21 x 29,5 cm

Autor: Bénédicte Graf-Poupaux, Nathalie Aebi-Percuoco

akcesoria olejkowe

Zapisz się do newslettera