URLOP: Zamówienia złożone od 14.07 do 24.07 zostaną wysłane 25 lipca. 

System MetaPWR

Przygotuj się do odkrycia swojej „mocy” i zrozumienia, co naprawdę oznacza „realizacja osobistego wellness (PWR)”. Produkty MetaPWR zostały stworzone do stosowania w zestawie – każdy z nich nie tylko posiada wyjątkowe właściwości, ale też wspiera i wzmacnia korzystne działanie pozostałych produktów.

 

doTERRAMetaPWR oil

Krok 1

Rozpocznij dzień od zbilansowanego, pełnowartościowego posiłku i włącz mieszankę olejków eterycznych MetaPWR do swoich codziennych rytuałów pielęgnacyjnych. Dodaj kroplę mieszanki olejków do wody, którą pijesz przez cały dzień. Gdy jesteś poza domem i najdzie Cię ochota na coś słodkiego, sięgnij zamiast słodyczy po owocowe kuleczki o odświeżającym smaku. Możesz też spróbować włączyć kapsułki żelowe do swojej codziennej porcji suplementów.

Krok 2

Sięgnij po MetaPWR Assist na 15-30 minut przed największym posiłkiem dnia, by uzyskać najlepszy efekt. Ten suplement o wielkiej mocy wykorzystuje zaawansowany proces, by zmaksymalizować działanie składnika aktywnego w wyciągu z liści morwy w połączeniu z mieszanką MetaPWR. Zapewnij sobie bardziej równomierny poziom energii na przestrzeni całego dnia i zadbaj o regularne pory posiłków i aktywności fizycznej.

Krok 3

Konsekwentne, codzienne stosowanie MetaPWR Advantage pomaga organizmowi osiągnąć szczyt możliwości, zapewniając uczucie satysfakcji. W połączeniu z pozostałymi produktami z zestawu MetaPWR System i świadomymi wyborami w zakresie stylu życia MetaPWR Advantage może pomóc utrzymać właściwy poziom NAD+ i kolagenu. Wsypać zawartość jednej saszetki do 150-240 ml wody (zimnej lub o temperaturze pokojowej). Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.

Opracowany przez dōTERRA System MetaPWRTM może pomóc Ci w optymalizacji metabolizmu i zapewnić lepszą kondycję i witalność w ciągu dnia. Pomaga też spowolnić biologiczne procesy starzenia i wydłużyć okres pozostawania w dobrym zdrowiu.

Metabolizm

Nasze ciało wykorzystuje paliwo (którym są posiłki), by tworzyć elementy budulcowe, jakich potrzebuje, oraz generować energię niezbędną do realizacji procesówkomórkowych.

Metabolizm wpływa na poziom energii, wagę, skład ciała, a nawet zdolności poznawcze.

  • O zdrowym metabolizmie można mówić w przypadku zaledwie 20% dorosłych Europejczyków.

  • Już na tę chwilę wsparcie zdrowego metabolizmu przyniosłoby korzyści 12 na każdych 14 dorosłych osób w Europie.

     

Stężenie cukru we krwi

Jeden z najistotniejszych wyznaczników stanu zdrowia.

Nieustanne gwałtowne wzrosty i spadki stężenia cukru we krwi wpływają niekorzystnie na organizm i przyczyniają się do gorszego funkcjonowania komórek.

MetaPWRTM Assist pomaga zminimalizować wpływ tych wahań na organizm. Wyciąg z liści morwy (kluczowego składnika tego produktu) wiąże się z węglowodanami, dzięki czemu glukoza nie przedostaje się tak szybko do krwiobiegu.

Kolagen

W młodym wieku ciało składa się w 30% z kolagenu, ale w miarę upływu lat jego ilość spada.

Saszetki z kolagenem pochodzenia morskiego i NMN zawiera aż dziewięć niepowtarzalnych typów trójpeptydów kolagenowych!

Wspomaga mobilność stawów, wytrzymałość tkanek oraz elastyczność skóry. Oznacza to zdolność do szybszej regeneracji i łatwiejszego poruszania się.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tych rewolucyjnych produktach?

akcesoria olejkowe

Zapisz się do newslettera