URLOP Zamówienia złożone od 20.08 do 26.08 zostaną wysłane 27 sierpnia. 

The Essential Oils Menopause Solution

Załagodź objawy perimenopauzy i menopauzy dzięki prostym i bezpiecznym rozwiązaniom z użyciem olejków eterycznych.

Co jeśli menopauza nie musiała być walką? Twoje ciało zawsze się zmienia – jest to koniecznie i pięknie – przez całe życie. Jednak w okresie menopauzy pogarszająca się czynność jajników i zmieniające się hormony często zderzają się z toksynami środowiskowymi, stresem i zaburzeniami trawienia, prowadząc do objawów, których powinniśmy się spodziewać: uderzeń gorąca, przyrostu masy ciała, mgły mózgowej, niskiego libido i drażliwości.

Według autorki, (która jest ekspertem od zdrowia hormonalnego!) dr Mariza Snyder, możesz i zasługujesz na spokojny sen, jasne myślenie, stabilne nastroje, pobudzony metabolizm i bezbolesny seks. Rozwiązaniem nie jest leczenie zmian, ale dotarcie do pierwotnej przyczyny tego, co naprawdę dzieje się w ciele. W The Essential Oils Menopause Solution, dr Mariza oferuje najnowocześniejszy, kompleksowy plan, aby to zrobić, w tym:

  • jasne wyjaśnienie tego, co dzieje się w twoim ciele przed, w trakcie i po „zmianie”
  • jak określony styl życia wyzwala zaostrzenie nierównowagi hormonalnej.

 

W ciągu zaledwie dwudziestu jeden dni The Essential Oils Menopause Solution pomoże Ci odzyskać żywe, optymalne i długotrwałe zdrowie.

149,00 

Produkt dostępny na zamówienie

The Essential Oils Menopause Solution . Odzyskaj kontrolę nad swoim ciałem podczas menopauzy!

Zalety książki:

  • Najnowsza nauka stojąca za korzyściami płynącymi z olejków eterycznych jako bezpiecznych, skutecznych rozwiązań na objawy perimenopauzy i menopauzy.
  • Ponad 75 przepisów i protokołów opracowanych w celu zapewnienia rozwiązań dotyczących głębokiego, spokojnego snu, niepokoju, wahań nastroju, zmęczenia, uderzeń gorąca, niskiego libido, mgły mózgowej, suchości pochwy, zaburzeń trawiennych i wielu innych.
  • Sprawdzony 21-dniowy program równoważenia hormonów wraz z planami posiłków, zaleceniami dotyczącymi ćwiczeń, suplementacją i terapiami ziołowymi mającymi na celu odwrócenie niezliczonych objawów dotykających dziś miliony kobiet.
  • Proste rytuały pielęgnacyjne, które wspierają każdy układ organizmu – od trawienia i zdrowia pochwy po funkcje mitochondriów i wątroby – przez cały okres okołomenopauzalny i menopauzalny. Zawsze zasługujesz na ciało, które pracuje dla ciebie, a jeśli czujesz się gorzej niż najlepiej, zasługujesz na rozwiązania, które promują faktyczne uzdrowienie.

 

Język: angielski

Twarda okładka.

Liczba stron: 377

Wymiary: 16,5 x 24 cm

Autor: Mariza Snyder

akcesoria olejkowe

Zapisz się do newslettera