Zamówienia złożone od 11.04 do 20.04 zostaną wysłane 21.04. 

Essential Oils for Maternal Wellness

Olejki eteryczne dla dobrego samopoczucia matki dadzą Tobie lub przyszłej matce wiedzę, jak zintegrować olejki eteryczne z macierzyństwem i porodem. Dzięki książce nabierzesz pewności w stosowaniu i polecaniu olejków eterycznych podczas ciąży, na każdym etapie porodu, po porodzie, a także w opiece nad niemowlętami i niemowlętami.

Olejki eteryczne mogą być używane bezpiecznie i skutecznie, aby zminimalizować większość typowych dolegliwości, które pojawiają się w okresie ciąży i poza nią. Aromaterapia zyskała na popularności i utoruje drogę do stania się jednym z najtańszych środków do samoopieki i opieki rodzinnej.

Autorka jest matką trójki dzieci, namiętną zwolenniczką stosowania olejków eterycznych jako formy naturalnej samoopieki od momentu poczęcia i daleko poza nią. Jej główny nacisk na studia z zakresu medycyny botanicznej, w połączeniu z praktycznym doświadczeniem certyfikowanego zielarza klinicznego, profesjonalnego aromaterapeuty i dietetyka funkcjonalnego, dał jej dogłębną wiedzę niezbędną do uproszczenia tej starożytnej metody leczenia, aby inni mogli się nią cieszyć.

115,00 

Pozostało tylko: 1 (może być zamówiony)

Książka Essential Oils for Maternal Wellness

 

 

Język: angielski

Miękka okładka.

Liczba stron: 103

Wymiary: 15 x 21 cm

Autor: Stephanie McBride

akcesoria olejkowe

Zapisz się do newslettera