URLOP Zamówienia złożone od 20.08 do 26.08 zostaną wysłane 27 sierpnia. 

I Am Fabulous

Ta niezwykle popularna książka pokazuje nam, że stosowanie aromaterapii to najlepszy sposób, aby wpłynąć na nasz nastrój i emocje. Zapachy natychmiast wpływają na mózg i nastrój przez zmysł węchu.

 

Miejscowe stosowanie olejków na określone punkty akupunktury i meridiany powodują jeszcze większą zmianę nastroju. Medycyna chińska uczy nas, że z każdym narządem związana jest emocja. Płuca kojarzą się ze smutkiem, wątroba ze złością, serce ze smutkiem, śledziona ze zmartwieniem i myśleniem, a nerki ze strachem. Nierozwiązane uczucia mogą zostać uwięzione w tych narządach, jak również odpowiednich meridianach.  Kombinacja określonych olejków i ukierunkowanych meridianów narządów spowoduje szybkie zmiany emocjonalne i uwolnienie emocji. Książka będzie Twoim przewodnikiem w tym temacie.

 

Książka ‘I Am Fabulous’ ukazuje praktyczne mieszanki olejków eterycznych, które wspomagają zdrowie fizyczne oraz mentalne. Przedstawione są tez sposoby aplikowania olejków eterycznych aby najlepiej wykorzystać ich dobroczynne właściwości. Pokazane są punkty na ciele, na które można nałożyć olejki aby wzmocnić ich działanie.

Książka posiada piękne ilustracje oraz daje szanse czytelnikowi, żeby je pokolorować. Jest to jedna z metod na odstresowanie oraz zwiększenie skupienia. I Am Fabulous jest idealna książką, która pomaga ‘uzdrowić’ się emocjonalnie.

Do książki możesz dokupić arkusz 40 naklejek z nazwami mieszanek.

115,00 

Brak w magazynie

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU:

Książka pokaże Ci jak używać olejków oraz ich mieszanek aby

  • Uporządkować nieład w swoim życiu;
  • Uspokoić swój umysł;
  • Przeżyć zerwanie oraz inne emocjonalne przeżycie;
  • Znaleźć odwagę w ciężkich sytuacjach lub trudnych decyzjach;
  • Zwiększyć poczucie własnej wartości.

 

Język: angielski

Miękka okładka.

Liczba stron: 109

Wymiary: 15 x 21 cm

Autor: Desiree Mangandog

 

akcesoria olejkowe

Zapisz się do newslettera